Menu

DataSET; sektöründe lider tedarikçilerle işbirliği yapan, müşterilerine IT Teknolojileri, veri merkezi altyapısı ve telekomünikasyon altyapısı için en iyi uçtan uca çözümleri sunan yenilikçi bir sistem entegratörüdür. DataSET; Commscope, Systimax, AMP, Schneider, HCS, Panduit gibi yapısal kablolama alanında lider şirketlerle çalışan ve yapısal kablolama çözümlerini (CAT 5E, CAT6, CAT 6A UTP, ekranlanmış CAT 6A ve CAT 7 ve Fiber Optik) uygulama konusunda uzman bir firmadır. DataSet; tüm lider tedarikçilerin sertifikalı entegratörüdür ve yapısal kablo çözümlerinde 25 yıl sistem ve performans garantisi sağlar.

DataSET, deneyimli proje mühendisliği ve teknik ekibi ile yapısal kablolama performans gereksinimleri ve standartlarını yerine getirmektedir. Yapısal kablolama hakkında DataSET için en önemli husus esnek uygulamalardır. Esnek yapısal kablolama uygulamaları, özellikle geniş alan ve farklı fiziksel aşama gereksinimlerinin basit bir şekilde değiştirilmesi ve yapı eklenmesinden dolayı üniversite kampüs projelerinde gerçekten önemlidir. DataSET, yapısal kablolama ile birlikte fiber optik çözümleri de sunmaktadır.


DataSET, yapısal kablolama çözümlerinde çok önemli firmalara hizmet vermektedir. Bu firmalardan bazıları, büyük kampüs alanlarına sahip Sabancı, İstanbul, Süleyman Demirel Üniversitesi, bununla birlikte Finansbank, HSBC Bank, Global Menkul gibi çok şubeli Bankalar ve finans şirketleri, en iyi otel zincirlerinden Hilton, Radisson Blu, Ceylan Intercontinental ve geniş üretim alanlarına sahip Mercedes, Arçelik ve Deva Holding.


Bize Ulaşın

    • 0212 296 22 80
    • 0212 232 03 91
    • Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sok. No:79/1 34381 Şişli / İstanbul