Menu

UPS, Jeneratör, Alçak Gerilim uygulamaları (Paneller, kablo sonlandırmaları vb.) başta olmak üzere Uptime Tier Standartlarına uygun Veri Merkezi Elektrik Altyapısı tasarım ve uygulamaları

Chiller, CRAC and CRAH uygulamaları başta olmak üzere Veri Merkezi Soğutma Altyapısı tasarım ve uygulamaları

Data Center Ortam İzleme, BMS ve DCIM çözümleri ile CCTV, Mantrap, parmak izi ve kart okuyucu güvenlik sistemi uygulamaları

Veri Merkezi Yangın Algılama ve Söndürme FM-200 ve Novec 1230 ile sistem tasarımı ve uygulamaları

Sistem Odası  Yapısal Kablolama, Fiber optik uygulamaları, Video Wall, Yükseltilmiş döşeme ve 120 dakika yangın dayanımlı oda çözümleri

Network & Server Kabinet ve akıllı PDU uygulamaları

DataSET, 2005 yılından bu yana Veri Merkezi Altyapı Çözümleri sunmaktadır. DataSet, Güvenlik, Süreklilik, Yüksek Performans, Yedeklilik, Esneklik ve Yönetilebilir olmak üzere mükemmel Veri Merkezi Çözümlerine erişmek için 6 Temel Kriter üzerinde yoğunlaşmaktadır. DataSet, tüm bu kriterlere uygun Veri Merkezi Altyapı çözümlerini yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

DataSET Veri Merkezi Çözümlerini, deneyimli mühendisleriyle, uygun maliyetli ve yenilikçi çözümlerle sunmaktadır. Tüm faaliyetlerini “müşteri memnuniyeti” merkezli çalışma ilkesi temelinde sürdüren DataSET, sunucuların yer alacağı kabinetler ve kesintisiz güç kaynaklarını (UPS) da en doğru şekilde seçmekte ve proje dahilinde müşterilerine önermektedir. Sunduğu ürün ve hizmetin uzun sürecek bir iş ilişkisinin başlangıcı olduğu bilinciyle, “satış sonrası hizmetler”de de aynı özen ve duyarlılığı göstermekte ve müşterileri için sürekli destek hizmetlerini kapsayan çözümler de sunmaktadır.

DataSET, Veri Merkezleri için çok önemli olması nedeniyle müşterilerine en iyi fiziksel güvenlik topolojilerini de sunmaktadır. Kart okuyucu, parmak izi, mantrap, iris algılama, Nedoolz, DataSet’in Fiziksel güvenlik uygulamalarının bazılarıdır.

DataSET, Veri Merkezi Verimliliği Çözümleri, Yedekli Veri Merkezi Güç Sistemleri, Verimli Soğutma Sistemleri, Fiziksel Güvenlik Sistemleri, Green Data Center, Altyapı Sistemleri, ECOC Sertifikasyonu ve Uptime Tier Sertifikasyonu konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Veri merkezi uygulamalarımız arasında Çalıkbank gibi finans kuruluşlarının yanı sıra Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Hürriyet Gazetesi ve Arçelik AŞ gibi özel kurumlar da yer almaktadır.


Bize Ulaşın

    • 0212 296 22 80
    • 0212 232 03 91
    • Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sok. No:79/1 34381 Şişli / İstanbul