Menu

DataSET, dünyanın lider ağ sistemi üreticileri ile işbirliği içerisinde projeler gerçekleştirmektedir. DataSET, LAN (Local Area Network), Kablosuz LAN (WLAN), WAN(Wide Area Network) ağ sistemleri kurmakta ve devreye almakta uzman bir firmadır ve bugünün yüksek hızlı ağ teknolojileri çözümleri ile müşterinin gereksinimlerini yerine getirmektedir.
Sektörde lider üreticilerin, “Certified Installer” ve “Certified Partner” sertifikalarına sahip DataSET, kaliteli ürün ve yüksek performans garantisi verebilmektedir.

DataSET, teknolojik gelişmelerin yönlendirmesi ile farklı teknolojilerin giderek daha fazla bir arada kullanılması ihtiyacı doğması sebebiyle, kablolu ve kablosuz yerel ağların (LAN ve WLAN) tasarımının, esneklik, yönetilebilirlik, güvenlik ve uygulama maliyetleri gözeterek yapılması gerektiğinin bilincinde olarak çözümler üretmektedir.

DataSET, yüksek hızlı network teknolojileri konusunda lider tedarikçi firmalar ile işbirliği yapmaktadır ve yüksek hız talepleri yer alan Hükümet, Üniversite, Otel ve Finans projeleri gibi kompleks ağ projelerinde çözümler üretmektedir.

DataSET, ağ sistemi çözümlerinde çok önemli firmalara hizmet vermektedir. Bu firmalardan bazıları; Bahçeşehir, Süleyman Demirel ve Dicle Üniversiteleri, TÜBİTAK, UME, MAM, BTE, UEKAE, EGM, TÜRKAK, TDV, İş Bankası, İş Yatırım, Finansal Kiralama, Türk Bankası, Koray Yapı, Hilton (Kütahya), Ceylan Intercontinental Oteli, İsviçre Otel, Radisson SAS Otel (St. Petersburg ve İstanbul), NOV Hotels Zinciri (Trabzon, Kayseri, Bursa ve Gaziantep), Limak Eurasia Luxury Hotel, IBIS Hotel, Antalya Havalimanı, Bosch, Peugeot, Çukurova Holding, Deva Holding ve Abdi İbrahim İlac.


Bize Ulaşın

    • 0212 296 22 80
    • 0212 232 03 91
    • Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sok. No:79/1 34381 Şişli / İstanbul