Menu

Deneyim


DataSET, yıllardır yüzlerce özel ve kamu kuruluşuna çözüm ve hizmet sunuyor. Deneyimlerimizle, yarının ihtiyaçlarını bugünden öngörmeyi ve müşterilerimizi olası teknolojik değişimlere hazırlamayı hedefliyoruz.

Uzman Ekip


Her biri kendi alanında uzman, farklı yetkinliklerdeki DataSET ekibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmenin ötesinde onlara ‘kuruma özel” hizmet sunar.

Uzun süreli iş ortaklığı


Bizim için her müşterimiz, uzun soluklu bir iş ortağıdır. DataSET, sunduğu tüm hizmetlerle ilgili uzun vadeli bir müşteri ilişkileri yönetimi yapar ve mutlak memnuniyet için çalışır.

Teknolojik Üstünlük


Değişen teknoloji, müşterilerimizin daima bir adım önünde olmamızı gerektiriyor. Bu bilinçle, teknolojiyi sürekli takip ediyor, size en optimum çözümü sunmak için kendimizi geliştiriyoruz.


Hakkımızda

DataSET ; 1990’lı yıllardan günümüze gelen deneyimiyle, teknolojik gelişmeleri müşterilerinin hizmetine sunan ve uçtan uca altyapı hizmetleri sağlayan sistem entegratörüdür. Müşterilerine Yapısal Kablolama Çözümleri, Datacenter (Veri Merkezi) Altyapı ve Danışmanlık, Network (Ağ) ve Güvenlik Çözümleri, Zayıf Akım Sistem Çözümleri, Proje Yönetimi, Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri sunmaktadır.


Referanslarımızdan Bazıları


Bize Ulaşın

    • 0212 296 22 80
    • 0212 232 03 91
    • Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sok. No:79/1 34381 Şişli / İstanbul